Pricing example · Bootstrap
DOMOBRANA :  
...


MOŽNOSTI PODPORY

Ako domobrana sme plne apolitickou dobrovoľníckou organizáciou fungujúcou na báze nezávislých princípov a to bez akejkoľvek materiánej a finančnej podpory vládnych či politických strán, firiem, skupín a spoločností doma a v zahraničí. Každý občan našej krajiny má však možnosť posilniť existenciu a fungovanie našich síl formou dobrovoľného daru s charakterom finančnej či materiálnej čiastky.FINANČNÝ PRÍSPEVOK

V prípade že ste sa rozhodli podporiť našu organizáciu a celú spoločnú iniciatívu prostredníctvom ľubovoľného finančného daru, pre sprotriedkovanie je možné použiť prevod cez bankové spojenie.

IBAN občianskeho zdrženia :

...
...
MATERIÁLNA PODPORA

Ak máte možnosti a záujem podporiť domobranu materiálnym spôsobom či spôsobom poskytnutia priestorov pre výcvik našich príslušníkov v rámci posilnenia infraštruktúry síl SB, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej správy alebo telefonicky.

E - MAIL : info@domobrana-slovenskibranci.sk

TEL. ČÍSLO : +421 911 077 807MULTIMEDIÁLNA PODPORA

Aj formou sledovania, odoberania a zdieľania našich stránok, kanálov a príspevkov na sociálnych sieťach podporujete našu u iniciatívu a naše činy.


... ...


V súčasných podmienkach vyplývajúcich z povahy a charakteru dnešnej doby je však najväčšou podporou členstvo a práca našich občanov pre dosahovanie spoločných cieľov v prospech nášho okolia a našej krajiny.